Dnes jsme nastoupili na hřišti v Ivančicích s odhodláním vyhrát. Náš plán se začal plnit již na začátku, když Patrik Piák posadil roh přímo na hlavu Petra Zaplatila a vedli jsme 1:0. Ze hry jsme měli více, avšak po rohu a chybě Hřebíčka bylo vyrovnáno. Za malou chvíli nás z další standartky poslal do vedení Michal Fretzer a bylo to 2:1. Do poločasu jsme ale šli za remízového stavu, protože si po přímáku dal vlastní branku Hřebíček. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně, jenže jsme se dlouho neprosadili, až Michal Fretzer dokázal zamířit přesně – 3:2. Pět minut před koncem po přihrávce Julínka utekl opět Fretzer a dal svím HATTRICKEM na konečných 4:2.

Sestava – Koutný-Janeček,Vaverka,Hřebíček,Černý-Julínek,Zlámal,Piák(Měřínský)-Zaplatil,Mica(Maša),Fretzer